0

ایلان ماسک مرد سال ۲۰۲۱ نشریه تایم شد.

بازدید 187

تایم (TIME)، یکی از معتبرترین نشریه‌ها و رسانه‌های خبری سراسر جهان،ایلان ماسک را به‌عنوان چهره سال ۲۰۲۱ خود انتخاب کرد. او در مصاحبه با این نشریه گفته است مطمئن نیست که ارزهای دیجیتال روزی جایگزین ارزهای فیات شوند.

به گزارش کوین دسک، نشریه تایم روز گذشته ایلان ماسک را به‌عنوان مرد سال ۲۰۲۱ خود انتخاب کرد. ثروتمندترین مرد جهان در گفت‌وگو با این نشریه گفت که «شک دارد ارزهای دیجیتال بتوانند روزی جایگزین ارزهای فیات شوند».

نشریه تایم از ۲۰۲۱ با عنوان «سال بدون مرز ایلان» یاد کرده است و دلیل این نام‌گذاری هم اظهارنظرها، فعالیت‌ها و دستاوردهای قابل‌توجه ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس (SpaceX)، در سال ۲۰۲۱ میلادی بوده است.

ماسک به تایم گفته که از نظر او ارز دیجیتال حوزه جذابی است و می‌تواند بی‌اندازه راجع به ماهیت پول به‌عنوان «یک سیستم اطلاعاتی برای توزیع منابع» صحبت کند. با وجود این، ماسک گفته است که شک دارد ارزهای دیجیتال روزی جایگزین ارزهای فیات شوند.

ماسک اخیراً به‌واسطه تأثیرگذاری‌های عمیق مثبت و منفی خود بر ارزهای دیجیتال، به‌ویژه بر بیت کوین و دوج کوین در فهرست تأثیرگذارترین چهره‌های کوین دسک قرار گرفته بود و به‌عنوان چهره سال این رسانه در سال ۲۰۲۱ انتخاب شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید