0

ساخت خانه در Sandbox توسط اسنوپ داگ

بازدید 275

حضور دنیای رمزارز، همچنان در داخل و خارج از فضای آن احساس می شود. این بار، اسنوپ داگ(Snoop Dogg)، خواننده رپ معروف، با سندباکس(Sandbox) همکاری کرد. به طور دقیق، Sandbox یک پروژه NFT از متاورس(Metaverse) است. از طریق این اکوسیستم بازی، اسنوپ داگ می تواند به راحتی NFT ها و تجربیات بازی را در اتریوم (ETH) ایجاد کند، به اشتراک بگذارد و از آن کسب درآمد کند.

ساخت خانه در Sandbox توسط اسنوپ داگ

اکوسیستم بازی Sandbox همچنین به این رپر اجازه می دهد عمارت شخصی خود را بسازد که طرفداران بتوانند در آن شرکت کنند. به عنوان مثال، اسنوپ داگ می تواند کاخ یا عمارت دلخواه خود را بسازد، جایی که بازیکن می تواند در مهمانی ها و کنسرت هایش به اسنوپ بپیوندد.

اسنوپ داگ در ادامه توضیح داد:

“من همیشه در جستجوی راه های جدید ارتباط با طرفداران هستم و آنچه که ما در Sandbox ایجاد کرده ایم آینده پاتوق های مجازی، قطعات NFT و کنسرت های اختصاصی است.”

اسنوپ افزود که NFT ماجراجویی آنلاین را به سطح بالاتری می رساند. او گفت:

“ما مجموعه جدیدی از NFT های سبک داگ داریم که بازیکنان می توانند با تجربیات بازی ادغام کنند تا این تجربه آنلاین را به طور حتم به سطح بعدی برسانند.”

از سوی دیگر، فضای NFT همچنان سر و صدایی ایجاد می کند که در همه جا شنیده می شود. امروزه NFT منحصر به هنر نیست. این بازی همچنین وارد دنیای بازی های درآمدزایی مانند Cryptozoon و My DeFi Pet شده است. از این طریق می توان گفت که دنیای رمزارز یک قدم به تسلط بر سیستم مالی و دیجیتال جهان نزدیکتر است.

لازم به ذکر است اسنوپ داگ اخیرا اولین موج زمین های مجازی خود را در “Snoopverse” ایجاد کرده است. یک قطعه در کنار ملک مجازی اسنوپ روز گذشته به قیمت نزدیک به 71000 سند، توکن بومی سندباکس (SAND) فروخته شد که  در زمان فروش این تعداد توکن حدود 450000 دلار ارزش داشت.زمین مجازی در The Sandbox به عنوان توکن NFT فروخته می‌شود، که توکن‌های منحصربه‌فردی هستند که حقوق مالکیت را بر روی بلاکچین اعطا می‌کنند

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید