0

فراهم شدن وام دهی با توکن شیبا

بازدید 186

پلتفرم اویلر فایننس (Euler Finance) یک پروتکل غیرمتمرکز در شبکه اتریوم است که به کاربران اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال را به یکدیگر قرض یا وام دهند. حال خبر پشتیبانی از شیبا اینو (Shiba Inu) در پلتفرم Euler Finance منتشر شده است. در نتیجه، دارندگان شیبا اینو می‌توانند توکن‌های خود را قرض دهند و در ازای آن سود کسب کنند.

طبق گفته Euler Finance، شیبا اینو صرفا یک میم کوین ساده نیست. این پروژه اکنون اکوسیستمی بزرگ با حجم بازار 16 میلیارد دلار را تشکیل داده است.

تیم توسعه Shiba Inu اخیراً در توییتی اعلام کرده است که قصد رونمایی از پدیده‌ها و رویدادهای جدید را در سال ۲۰۲۲ دارد. در این توییت جزییات بیشتری از این شگفتی فاش نشده است اما توانست توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند.

فرایند توکن‌سوزی شیبا اینو با سرعت بالایی جریان دارد. تا زمان انتشار این خبر، 410,300,753,866,373 توکن SHIB از 1 کوادریلیون عرضه اولیه از بین رفته که این میزان معادل ۴۱ درصد از کل عرضه شیبا اینو است.

شیبا اینو در روز دهم ژانویه ۲۰۲۲ با قیمت 0.00002850 دلار معامله می‌شود. پس از آن که در هفته گذشته قیمت این رمزارز کاهش پیدا کرد، این هفته توکن SHIB توانست افزایش قیمت اندکی داشته باشد. طبق داده‌های CoinMarketCap، شیبا اینو سیزدهمین ارز دیجیتال برتر کریپتوکارنسی از نظر ارزش بازار است.

گروه جغدخردمند هیچ گونه تاییدی بر این موضوع نمی نماید و صرفا جهت اطلاع رسانی میباشد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید