0

سندباکس ( The Sandbox ) و توکن SAND

sandbox
بازدید 294

The Sandbox

سند باکس (  The Sandbox ) پروژه ای بر بستر شبکه اتریوم میباشد که با استفاده از دارایی های غیرمثلی (NFT) درون شبکه ای پروژه می توان یک جهان مجازی را پایه گذاری و کاربران این امکان را خواهد داشت که فعالیت های حقیقی خود را در دنیای مجازی انجام دهند و از این طریق کسب درآمد هم داشته باشند.

این پروژه از سه بخش تشکیل شده است که هر کدام در ادامه شرح داده می شود.

نرم افزار VoxEdit که به کاربر اجازه میدهد تا مدل ها و انیمیشن های سه بعدی خود را بسازد و با تبدیل آن ها به دارایی های NFT ،بتوانند در دنیای Sandbox استفاده کنند به این توکن های غیر مثلی (NFT) ساخته شده ASSET گفته میشد.

بازارساز و یا بازار ارائه ASSET ها که کاربران در این محیط مجازی میتوانند ASSET ها را به فروش یا خریداری نمایند.

بازی ساز Sandbox که با ایجاد بستری رایگان به کاربر این امکان را میدهد که بازی های سه بعدی خود را ساخته و در دنیای مجازی Sandbox  آن را ارائه دهند.

دنیای Sandbox

دنیای Sandbox متشکل از بخش هایی میباشد که به نام LAND نامگذاری و ایجاد شده اند و هر بخش دارای NFT منحصر به فردی میباشد که مالک آن را مشخص میکند، کاربران میتواند NFT هارا خریداری کرده و مالک یک LAND شوند و از آن به روش های مختلفی مانند اجاره دادن و یا سرمابه گذاری کسب در امد داشته باشند،مالک یک LAND میتواند ASSET ها و بازی ها را خریداری یا بسازد و بعد از تکمیل کردن و یا اضافه کردن آن ها به زمین ها در ازای مقداری توکن بومی شبکه یعنی  SAND اجازه فعالیت به سایر کاربران را در زمین خود بدهد در واقع امکانات زمین را به اجاره بگذارد و یا به مبلغ بیشتری از SAND زمین خود را بفروش برساند.

توکن SAND

توکن SAND

پروژه Sandbox  دارای توکنی با نام SAND میباشد اگر شخصی علاقه ای به فعالیت در پلتفرم Sandbox  نداشته باشد با سرمایه گذاری بر روی توکن SAND میتواند از آن سود کسب کند،این توکن به عنوان ارز اصلی جهان مجازی Sandbox  میباشد که با توجه به تقاضا کاربران از آن، قیمت این ارز نیز تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است برای انجام تمام فعالیت ها در دنیای مجازی Sandbox  از اپلود ASSET ها به بازار معاملات و خرید LAND و بازی و ساخت و تمام این ها نیاز به خرج کردن توکن SAND میباشد که علاوه بر این نیز در رای گیری شبکه هم مورد استفاده قرار میگیرد و کاربران با توجه به تعداد توکن موجود در کیف پول های خود میتوانند به توسعه پروژه رای داده و خود را سهام دار تلقی کنند همچنین برای کاربران این امکان وجود دارد که توکن های SAND خود را استیک کرده و آنها را فزایش دهند و حتی به جمع آوری NFT ها مشغول شوند.

این پروژه موفق شده است تا با شرکت های بزرگی چون آدیداس و آتاری نیز وارد همکاری شود .در زیر نمونه ای از شرکت های مطرح که به نحوی با پروژه sandbox همکاری می کنند را مشاهده می نمایید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید