0

گالا گیمز و توکن GALA

بازدید 244

گالا گیمز Gala Games یک پلتفرم ساخت بازی های بلاک چینی و دارای ارز دیجیتال محلی به‌نام GALA می باشد. شرکت گالا گیمز در زمینه توسعه بازی‌های بلاکچینی فعالیت می‌کند و به جز ساخت بازی، این شرکت اکوسیستم گالا گیمز را برای تغییر نگرش مردم در خصوص آیتم‌های درون بازی طراحی کرده است. هدف گالا گیمز این است که صنعت بازی را به سمتی غیر از حالت همیشگی و سنتی آن هدایت کند و به گیمرها اجازه دهد کنترل بازی های خود را در دست بگیرند. به طور کلی Gala Games می خواهد به این هدف برسد که کاربران بازی های بلاک چین که واقعا می خواهند بازی کنند را بسازند.

آیتم‌ بازی‌های این پروژه به فرم توکن‌هایی NFT و قابل خرید، فروش و انتقال به غیر است. با ورود آیتم‌ها به بلاکچین، مالکیت آنها تحت کنترل صاحبان آنها می باشد.

پروژه Gala Games دارای یک ارز دیجیتالی است که قصد دارد در صنعت بازی، کنترل بازی‌ها را دوباره به گیمر‌ها برگرداند. ماموریت گالا گیمز این است که با تولید بازی‌های بلاک چینی جذاب، شما را وادار کند که به آن‌ها معتاد شوید و واقعاً بخواهید آن‌ها را بازی کنید. این پروژه قصد دارد واقعیتی که بازیکنان باید صدها دلار را برای دارایی بازی بپردازند و ساعت‌های بیشماری را برای بازی صرف کنند را نقض کند. به این دلیل که دارایی‌ها و بازی ممکن است با یک کلیک از بین برود. به همین دلیل این بازی درحال پیاده سازی فرآیندی است که کنترل دارایی‌های درون بازی تماماً به دست بازیکن باشد. در واقع گالا به دنبال وارد کردن تفکرات خلاق به بازی است.

بازیکنان می‌توانند از طریقNFT بر روی حاکمیت و کنترل بازی تأثیر بگذارند. سیستم رای‌گیری به کاربران این امکان را می‌دهد که در مورد بازی‌های گالا نظر دهند تا برای توسعه آن بودجه مورد نظر را تأمین کنند.

سرویس‌های Gala Games

بازی ستاره شهر (town star)

ستاره شهر یک بازی شبیه‌سازی شده است و در این بازی، بازیکنان می‌تواند موقعیت و مکان دلخواه خود را انتخاب کنند و فعالیت‌هایی مانند کشاورزی و یا مدیریت شهر را انجام دهند. در ازای مشارکت شما، ممکن است NFT به عنوان یک جایزه یا به عنوان یک مالکیت در هر زمان در طول بازی دریافت کنید.

Mirandus

بازیکنان می‌توانند به عنوان شوالیه‌های یک جناح خاص به طریق مختلف بازی بازی کنند. اقلام و زمین نیز می‌تواند خریداری و فروخته شود، زیرا همگی NFT محسوب می‌شوند.

Fortified

یکی از بازی‌های در دست توسعه است که هنوز قابل استفاده نیست. Fortified بازی برای دفاع از برج‌ها است. زمین‌ها و سربازان مانند NFT در این بازی مدیریت می‌شوند. همچنین شرکت در این بازی رایگان و با پاداش است.

Echoes of the empire

یک نوع بازی استراتژیک علمی تخیلی است. در این بازی بازیکنان در کهکشان‌ها هستند. بازیکنان باید تشکیلاتی را برای سفینه فضایی تشکیل دهند. آن‌ها باید نسبت به سفینه‌های دیگر مزیت رقابتی داشته باشند.

VOX 

مجموعه NFT از گالا گیمز است. هر VOX منحصر به فرد است و برخی VOX ها نادرتر از بقیه هستند. اگرچه VOX از “Town Star” الهام گرفته است، اما تعدادی ابزار دیگر نیز دارد که فقط یک توکن NFT نیستند. مالکان می توانند GALA را قفل کرده و در آینده با نماد VOX خود VOX کسب کنند. دارندگان VOX همچنین یک فایل FBX دریافت می کنند که می توانند از آنها برای تحریک و یا چاپ سه بعدی در آینده استفاده کنند.

توکن گالا (GALA)

پلتفرم گالا گیمز دارای رمز ارز کاربردی محلی خود به نام GALA است. از این توکن به عنوان دارایی دیجیتال اصلی برای خرید آیتم‌ها، پرداخت‌های همتابه‌همتا، پاداش‌دهی به نودها و موارد دیگر در اکوسیستم گالا استفاده می‌شود. گالا ابتدا با استاندارد ERC20 روی شبکه اتریوم ساخته شده بود، اما پس از مهاجرت خود به بایننس اسمارت چین، به یک توکن BEP20 نیز تبدیل شده است. 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید