FTX قبل از جلسه استماع کنگره ایالات متحده، پیشنهادات مربوط به مقررات ارز دیجیتال را منتشر می کند
بازدید 243


“اصول کلیدی FTX برای تنظیم بازار” شامل یک پیشنهاد 10 نکته ای است که هدف آن کمک به تنظیم کننده های ایالات متحده برای ایجاد یک چارچوب قانونی رمزنگاری محور است.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در باهامیا FTX فهرستی از اصول و پیشنهادات را برای کمک به سیاستگذاران در ایجاد چارچوب نظارتی منتشر کرد. این سیاست، انتخاب‌های ساختار بازار را که توسط چندین صرافی پیشرو ارز دیجیتال انجام شده است، توصیه می‌کند و اجرای آن را در همه حوزه‌های قضایی پیشنهاد می‌کند.

FTX وبلاگ “اصول کلیدی FTX برای تنظیم بازار” را پس از اینکه ماکسین واترز، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، از چندین مدیر عامل شرکت های بزرگ ارز دیجیتال دعوت کرد تا در مورد دارایی های دیجیتال و آینده امور مالی شهادت دهند، به اشتراک گذاشت.

از 10 اصل کلیدی، یکی از توصیه ها خواستار یک رویکرد نظارتی جایگزین است که یک رژیم نظارتی یکپارچه را برای بازارهای نقدی و مشتقات پیشنهاد می کند. به گزارش وبلاگ:

“برچسب نظارتی بر روی یک محصول یا بازار معین نیازی به تغییر اهداف اصلی مقررات ندارد و قوانین یکسانی باید به طور کلی در همه بازارها اعمال شود.”

FTX همچنین نیاز به ساختار بازار عضویت مستقیم را توضیح می‌دهد، به عنوان مثال، اجازه دادن به نهادها برای انجام معاملات تنظیم‌شده بدون دخالت شخص ثالث. این صرافی همچنین مقرراتی را پیشنهاد می‌کند که خواستار شفافیت بیشتر در مورد متولیان دارایی‌های رمزنگاری شده است، با این استدلال که پلتفرم «باید به کاربران در مورد نحوه برنامه‌ریزی خدمات نگهبانی برای رسیدگی به نگرانی‌های مربوط به کلاهبرداری و سرقت قابل مشاهده باشد».

این وبلاگ همچنین چارچوب هایی را برای گزارش فعالیت های معاملاتی برای جلوگیری از دستکاری بازار و اطمینان از محافظت از مشتری می خواهد. FTX همچنین به نیاز به تنظیم صدور استیبل کوین اشاره کرد:

“اپراتور پلتفرمی که اجازه استفاده از سکه های پایدار را برای تسویه تراکنش ها می دهد، باید استانداردهایی را که اپراتور پلتفرم برای تصمیم گیری برای این منظور استفاده می کند، توضیح دهد.”