0

تبدیل توکن های BTTOLD به BTT(BitTorrent)

بازدید 1077

مطابق تغییرات جدید در شبکه بیت تورنت چین، هر توکن جدید این شبکه معادل ۱,۰۰۰ توکن قدیمی این شبکه خواهد بود و در مقابل، به دلیل ثابت بودن مارکت کپ این توکن، قیمت هر توکن جدید برابر با یک هزارم توکن قدیمی این شبکه است.

از این به بعد، توکن BTT رمزارز شبکه BitTorent Chain است و توکن‌های BTTOLD کاربردی در این شبکه نخواهند داشت. همچنین سواپ این توکن فقط از ورژن قدیمی به جدید امکان‌پذیر است و نمی‌توان توکن‌های جدید را به ورژن قدیمی تبدیل کرد.

به توصیه شبکه بیت تورنت چین، بهتر است برای انتقال توکن‌های قدیمی خود به ورژن جدید، تا تاریخ ۱۲ ژانویه ۲۰۲۲ (۲۲ دی ۱۴۰۰) اقدام کنید. البته به گفته این شبکه فرایند تبدیل توکن‌های قدیمی به جدید همواره میسر است و کاربران می‌توانند هر زمان اقدام به سواپ توکن‌های قدیمی خود به توکن‌های جدید کنند. برای تبدیل توکن‌ های BTTOLD به BTT دو حالت امکان‌پذیر است که به شرح زیر است:

توکن‌های بیت تورنت که در صرافی‌های متمرکز و معتبر ارزدیجیتال هستند

در این حالت، اگر صرافی از طرح تبدیل توکن‌ های BTTOLD به BTT پشتیبانی کند، تمام عملیات تبدیل به صورت خودکار در صرافی انجام شده و کاربران نیاز به انجام کاری ندارند؛ به طور مثال صرافی Gate.io  , Binance.com از شبکه جدید بیت‌تورنت‌چین پشتیبانی می‌کند. در صرافی های ایرانی هیچ موردی برای تبدیل خودکار توکن ها گزارش نشده است.برای یافتن اینکه صرافی شما از انتقال توکن‌های BTT به ورژن جدید پشتیبانی می‌کند یا خیر، می‌توانید به بخش اطلاعات صرافی مراجعه کرده و از این امر مطلع شوید

توکن‌های BTT که در کیف پول‌های غیرمتمرکز هستند 

اگر توکن‌های BTT خود را در کیف پول‌‌های مختلفی که می‌توان این ارز را در آن‌ها ذخیره کرد نگهداری می‌کنید، بسته به نوع شبکه‌ای که توکن‌های BTT شما در آن‌ها قرار دارند، باید از دو روش مختلف برای تبدیل آن‌ها به ورژن جدید اقدام کنید.

توکن‌های بیت تورنت در حال حاضر بر روی دو شبکه بایننس اسمارت چین (BSC) با استاندارد BEP20 و در شبکه ترون با استاندارد TRC20 موجود است. برای انتقال آن‌ها از شبکه BSC باید ابتدا توکن‌های BTT را به یکی از صرافی‌های متمرکز مانند بایننس که امکان برداشت این توکن‌ها را در شبکه ترون به شما می‌دهد، واریز کنید. پس از وایز توکن‌ها آن‌ها را به صورت توکن‌های TRC20 خارج کرده و در کیف پول TronLink واریز نمایید.

از این مرحله به بعد، نحوه تبدیل توکن‌ های BTTOLD به BTT بین هر دو شبکه BSC و ترون یکسان است. مراحل انجام انتقال به شرح زیر است:

۱- کیف پول TronLink را نصب کنید. این کیف پول را می‌توان به صورت افزونه‌ (Extension) به مرورگر گوگل کروم و فایرفاکس اضافه کرد. برای دریافت کیف پول ترون‌لینک به صورت افزونه گوگل کروم، روی این لینک کلیک کنید؛ آموزش نصب و استفاده از کیف پول ترون لینک نیز در مقاله زیر به صورت کامل توضیح داده شده است. 

۲- پس از نصب کیف پول ترون لینک، دارایی‌های خود را به این کیف پول منتقل کنید و سپس به لینک bt.io مراجعه کنید.

۳- پس مراجعه به لینک بالا، به قسمت پایین صفحه در قسمت APPS مراجعه کرده و روی گزینه Swap BTT کلیک کنید.

۴- پس از کلیک روی گزینه Swap BTT، با صفحه زیر مواجه می‌شوید. در قسمت بالای صفحه سمت راست، روی گزینه Connect To Wallet کلیک کرده و Connect To Tron Network را انتخاب می‌کنیم.

۵- در صفحه باز شده، به قسمت Connect To Tron Network رفته و کیف پول TronLink را انتخاب کرده و روی آن کلیک می‌کنیم.

۶- در صفحه باز شده بر روی Connect Wallet کلیک کرده و گزینه Connect To Tron Network را انتخاب می‌کنیم.

۷- پس از اتصال کیف پول به صفحه Swap BTT، مقدار توکن‌های BTTOLD خود را که می‌خواهیم به ورژن جدید تبدیل کنیم، مشخص کرده و روی گزینه Confirm Swap کلیک می‌کنیم. 

۸- پس از انجام این مراحل روی گزینه Sign کلیک کرده و تراکنش را امضا می‌کنیم. در نظر داشته باشید برای تبدیل توکن‌ های BTTOLD به BTT، به تعدادی کوین TRX برای پرداخت کارمزد شبکه نیاز دارید، که باید آن را به کیف پول TronLink خود واریز کنید. پس از تایید تراکنش توکن‌های BTTOLD شما به توکن‌های BTT تبدیل می‌شوند و در کیف پول ترون‌لینک شما به صورت توکن‌های ورژن جدید ذخیره می‌شوند.

پس از انجام تمامی مراحل بالا توکن‌های BTTOLD شما تبدیل به BTT شده‌اند!

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید