0

درخواست شش سناتور از وزیر خزانه داری: تعریف “کارگزار ارزدیجیتال” در قانون زیرساختی را تا قبل از سال 2022 روشن نمایید.

بازدید 183

یک گروه از سناتورهای ایالات متحده از جانت یلن، وزیر خزانه داری خواسته اند تا در لایحه زیرساختی که توسط رئیس جمهور جو بایدن امضا شده است، درباره الزامات گزارش مالیاتی در مورد ارزهای دیجیتال توضیح دهد.

سناتورهای راب پورتمن، مایک کراپو، پت تومی، مارک وارنر، کیرستن سینما و سینتیا لومیس در نامه‌ای سه‌شنبه‌ای از یلن خواستند تا «اطلاعات یا راهنمایی‌های غیررسمی» را در مورد تعریف «کارگزار» در قانون زیرساخت اخیراً تصویب شده، HR 3684 را ارائه کند. بر اساس عبارت فعلی، افراد در فضای کریپتو از جمله ماینرها، توسعه دهندگان نرم افزار، اعتبارسنج تراکنش ها و اپراتورها باید بیشتر تراکنش های دارایی دیجیتال به ارزش بیش از 10000 دلار را به خدمات درآمد داخلی یا IRS گزارش دهند.

با این حال، به گفته قانونگذاران ایالات متحده، این قانون حاوی «تفسیر بیش از حد گسترده» از کارگزار است و بار نامناسبی را بر دوش افراد خاصی قرار می دهد که ممکن است اطلاعات لازم را در مورد معاملات برای رعایت آنها نداشته باشند. این شش نفر گفتند که یلن اختیار استفاده از قانون رویه های اداری را دارد، قانونی که تعیین می‌کند آژانس‌های فدرال چگونه می‌توانند قوانینی را توسعه و صادر کنند. در این مورد، آنها از او خواستند تا مجموعه ای از قوانین را ارائه دهد که تعریف کارگزار را “به شیوه ای سریع” یا حداکثر تا پایان سال روشن کند.

این شش سناتور گفتند: «ما از شما می‌خواهیم که ویژگی فناوری‌هایی که این فضا را هدایت می‌کنند، که ممکن است شامل تفاوت‌هایی در مکانیسم‌های اجماع دفاتر توزیع‌شده و پروتکل‌های لایه دوم باشد، به دقت در نظر بگیرید». دارایی‌های دیجیتال می‌توانند پیشرفت‌های تکنولوژی تأثیرگذار در بخش‌های خاص باشند و دستورالعمل‌های روشن در مورد الزامات گزارش‌دهی مالیاتی برای کسانی که در این اکوسیستم هستند مهم خواهد بود.»

این نامه آخرین تلاش قانونگذاران ایالات متحده برای اصلاح مقررات گزارش مالیاتی در قانون زیرساخت است. تومی، لومیس، سینما، پورتمن، وارنر و دیگران از یک توافق در مورد اصلاحیه ای حمایت کردند که این اصلاحیه را در زمانی که لایحه از طریق سنا در ماه اوت عبور می کرد، انجام دهد، اما این پیشنهاد توسط سناتور آلاباما ریچارد شلبی که به دنبال اضافه کردن اصلاحیه خود بود، از مسیر خارج شد. سناتورها ران وایدن و لومیس همچنین تلاش کردند قانونی را تصویب کنند که در همان روزی که این لایحه به قانون تبدیل شد، الزامات گزارش مالیاتی را به گونه ای تغییر داد که «برای افرادی که فناوری بلاک چین و کیف پول ها را توسعه می دهند اعمال نشود».

این شش سناتور گفتند: «اکنون که این لایحه به قانون تبدیل شده است، کنگره موظف است تضمین کند که به طور مؤثر و مطابق با هدف کنگره اجرا می شود».

پورتمن، کراپو، تومی، وارنر، سینما و لومیس افزودند که “آماده ارائه قانونی” برای روشن کردن تعریف کارگزار هستند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید