0

میزان درآمد السالوادور از خرید بیت کوین!

بازدید 212

تصمیم السالوادور(El Salvador) برای خرید بیت کوین(Bitcoin)، در حالی که قیمت آن در حال سقوط است، یک استراتژی ساده “خرید پایین” است که به طور گسترده توسط معامله گران مبتدی و با تجربه استفاده می شود. در اینجا نتایج چنین استراتژی است که توسط یک کشور در آمریکای مرکزی در حال تحقق است.

آخرین خرید 100 عددی بیت کوین

جدیدترین فعالیت عمده بازار در این کشور، «فروش جمعه سیاه» بود که بازار ارزهای دیجیتال، در بحبوحه اعلام اقدامات جدید همه گیر در اکثر کشورهای اروپایی، تجربه کرد.

با توجه به افزایش سریع ریسک در بازار، معامله گران بیشتری از بازارها خارج شده و ارزهای فیات را نگه داشته اند. علاوه بر این، کاهش قیمت نفت، باعث اصلاح جهانی در بازارها شد که سپس در بازار ارزهای دیجیتال منعکس شد. بیت کوین و سایر ارزهای اصلی در مجموع حدود 15 درصد از دست دادند.

در 26 نوامبر(5 آذر)، نجیب ابوکیله، رئیس جمهور السالوادور، اظهار داشت که این کشور 100 بیت کوین اضافی خریداری کرده است که در حال حاضر 6.8 درصد بیشتر از پایین ترین نقطه سه روز پیش ارزش دارد. ارزش این پوزیشن، 389000 دلار افزایش یافته است.

معاملات قبلی

پیش از این، السالوادور 150 کوین جدید در سقوط بیت کوین در سپتامبر(شهریور) خریداری کرد. در آن زمان، قیمت این ارز دیجیتال، از 52000 دلار به 43000 دلار کاهش یافت. طبق گفته TradingView، بیت کوین از آن زمان تاکنون بیش از 30 درصد از ارزش خود را به دست آورده است.

اگر السالوادور یک معامله گر خصوصی بود، پورتفوی او حتی پس از کاهش 15 درصدی از اوج قیمت، 2.1 میلیون دلار افزایش می یافت. در بالاترین قیمت بیت کوین، سهام السالوادور تقریباً 48.6 میلیون دلار بود.

پس از این آخرین معامله در بازار، این کشور دارای 800 بیت کوین است که اکنون حدود 45 میلیون دلار ارزش دارد. پیتر شیف(Peter Schiff)، منتقد معروف بازار ارزهای دیجیتال، رئیس جمهور این کشور را به دلیل ایجاد خطرات بیش از حد برای اقتصاد کشور با پیروی از یک استراتژی معاملاتی در حالی که بودجه کل کشور را مدیریت می کند، مورد انتقاد قرار داد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید